• Witaj Maj, piękny Maj

29.04.2023

Witaj Maj, piękny Maj,

U Polaków błogi raj

27 kwietnia 2023 roku na sali gimnastycznej zebrała się cała szkolna społeczność, aby wziać udział w ważnej akademii. Podczas niej, po odśpiewaniu hymnu narodowego, uczennice klasy 8 przybliżyły uczestnikom dzieje Sejmu Wielkiego i  przekazały informacje o uchwaleniu Konstytucji 3 Maja. Następnie uczniowie z klasy 5 zaśpiewali piękne, patriotyczne piosenki.

• Konkursy wielkanocne

15.04.2023

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch gminnych konkursach plastycznych związanych ze świętami wielkanocnymi ”Pisanki, kraszanki, jajka malowane" oraz ”Kartka Świąteczna". Konkursy zostały zorganizowane przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie. Rozstrzygnięcie odbyło się 1 IV 2023 w Domu Kultury w Zabierzowie. Bardzo się ucieszyliśmy z przyznanych miejsc i nagród.

W Konkursie Plastycznym ”Pisanki, kraszanki, jajka malowane", w kategorii klas IV-VI: Antonina Kozłowska z KL V zajęła I miejsce , natomiast w Konkursie Plastycznym ”Kartka Świąteczna" również w kategorii klas IV-VI:  Adam Wróbel z KL IV  otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej!!!!!!

Maria Rochon.